Cena usług jest uzależniona od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej, liczby zatrudnionych przez pracowników, a także ilość generowanych dokumentów.

Ostateczna cena usługi dla danej firmy ustalana jest po rozmowie z Klientem, podczas której omawiamy warunki współpracy i określamy zakres prowadzonych usług.

Nasze usługi prowadzimy również w formie on-line.

Gwarantujemy terminowe rozwiązywanie wszelkich spraw księgowych, rzetelne prowadzenie dokumentacji i usługi najwyższej jakości oparte na doświadczeniu i wiedzy.

Prowadząc swoją działalność, dbamy nie tylko o rzetelność usług, ale również o ich atrakcyjność pod względem finansowym. Stąd liczne promocje, przygotowane z myślą o nowych i stałych Klientach. Sprawdź, jak zaoszczędzić, korzystając jednocześnie z kompleksowej obsługi księgowej. 

Promocja za polecenie

50 % rabatu na okres 2 miesięcy w przypadku podpisania umowy o prowadzenie księgowości z przedsiębiorcą, któremu polecicie Państwo nasze usługi. 

Promocja na start 

W okresie pierwszych trzech miesięcy od rozpoczęcia działalności dajemy Państwu czas na rozwój własnego potencjału, zakup niezbędnych narzędzi oraz zdobycie klientów, dlatego też cena naszej usługi w tym okresie jest obniżana o 25 % + bezpłatna pomoc przy założeniu działalności (dot. kpir i ryczałt).