Biuro rachunkowe, którego potrzebujesz – prowadząc Twoją księgowość przypominamy Ci o ważnych terminach, dbamy o formalności Twojej firmy, jesteśmy na bieżąco z przepisami.

Celem naszego biura jest stworzenie kompleksowej oferty skierowanej do mikro i małych przedsiębiorców. Model działania firmy polega na indywidualnym podejściu do każdej z obsługiwanych firm.

Zawsze służymy doświadczeniem i wiedzą. Księgowość i finanse to nasza pasja. Zdajemy sobie sprawę, że nasz sukces jest w 100 % zależny od sukcesu naszych Klientów. Nasza praca nie ogranicza się tylko do skrupulatnego księgowania operacji gospodarczych i terminowego wypełniania deklaracji podatkowych. Każdą Firmę traktujemy indywidualnie, wspólnie z klientem analizujemy sytuację finansową, chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Rzetelność i bezpieczeństwo

Posiadany Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, obowiązkowe oraz dodatkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, doświadczenie oraz nieustannie podnoszone kwalifikacje pozwalają nam na rzetelnie i zgodne z przepisami prawa prowadzenie spraw rachunkowo-księgowych Państwa firmy.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami?

  • Jesteśmy wiarygodnym biurem księgowym – posiadamy Certyfikat Ministra Finansów o numerze 63436/2013.
  • Odpowiadamy za ewentualne popełnione błędy – mamy ważne ubezpieczenie OC działalności biura.
  • Jako biuro księgowe możemy reprezentować interesy klienta w urzędach. Pozwala to przedsiębiorcy zaoszczędzić czas oraz wyeliminować niepotrzebny stres.
  • Jako biuro księgowe przejmujemy odpowiedzialność za terminowe rozliczanie dokumentów księgowych i sporządzanie deklaracji, dzięki czemu nie musisz o tym pamiętać.

Decydując się na świadczone przez nas usługi, nie musisz już skupiać swojej uwagi na śledzeniu przepisów i pilnowaniu terminów rozliczeń z urzędami. Fachowa pomoc naszego biura rachunkowego pozwoli Ci skupić swoją całą uwagę i energię na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze – na rozwoju własnej działalności.